Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 15 PRO MAX |
| Culoare | BLUE TITANIUM |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 90% – 356 Cicluri |
| Incarcator | Nu |
Prețul inițial a fost: 2.990,00 lei.2.790,00 leiPrețul curent este: 2.790,00 lei.
Culoare: Blue Titanium
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 15 PRO MAX |
| Culoare | BLUE TITANIUM |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 90% – 356 Cicluri |
| Incarcator | Nu |