Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 15 PRO MAX |
| Culoare | BLACK TITANIUM |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Nu |
4.390,00 lei
Culoare: Black Titanium
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 15 PRO MAX |
| Culoare | BLACK TITANIUM |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Nu |