Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 15 PRO |
| Culoare | BLUE TITANIUM |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
3.890,00 lei
Culoare: Blue Titanium
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 15 PRO |
| Culoare | BLUE TITANIUM |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |