Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 15 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | CABLU |
Telefon mobil Samsung S25 Ultra Natural Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
3.690,00 lei
Telefon mobil Samsung S25 FE Jet Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
1.890,00 lei1.990,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 15 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | CABLU |