Informații suplimentare
| Brand | Apple Iphone |
|---|---|
| Model | 14 |
| Culoare | White |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 87% |
| Incarcator | Nu |
1.870,00 lei
Culoare: White
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Apple Iphone |
|---|---|
| Model | 14 |
| Culoare | White |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 87% |
| Incarcator | Nu |