Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 14 Pro Max |
| Culoare | GOLD |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 86% |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black Titanium, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.990,00 lei
Telefon mobil Oppo A5 Dark Purple, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
590,00 lei1.790,00 lei
Culoare: Gold
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 14 Pro Max |
| Culoare | GOLD |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 86% |
| Incarcator | Nu |