Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 Pro |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 84 % |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S23 FE Negru, Memorie 128 Gb, Stare Buna
Telefon mobil Samsung S25 Icyblue, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
2.090,00 lei1.740,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 Pro |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 84 % |
| Incarcator | Nu |