Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 |
| Culoare | Midnight |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
1.840,00 lei
Culoare: Midnight
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 |
| Culoare | Midnight |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |