Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 |
| Culoare | Blue Ocean |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 85 |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Plus Blue, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.590,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Black Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Buna
1.600,00 lei
Culoare: Blue Ocean
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 |
| Culoare | Blue Ocean |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 85 |
| Incarcator | Nu |