Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Sigilat |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |
2.100,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Sigilat
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Sigilat |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |