Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 83 % |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 6 GB |
Prețul inițial a fost: 1.690,00 lei.1.540,00 leiPrețul curent este: 1.540,00 lei.
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 83 % |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 6 GB |