Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 13 Pro Max |
| Culoare | GOLD |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 85 |
| Incarcator | Nu |
2.540,00 lei
Culoare: Gold
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 13 Pro Max |
| Culoare | GOLD |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 85 |
| Incarcator | Nu |