Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 13 Mini |
| Culoare | Dark Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Oppo A54 Black, Memorie 64 Gb, Stare Buna
370,00 lei
Telefon mobil Motorola G06 Tapestry Blue, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
440,00 lei950,00 lei
Culoare: Dark Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 13 Mini |
| Culoare | Dark Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |