Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 12 |
| Culoare | White |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
| Procent Baterie | 91 |
1.190,00 lei
Culoare: White
Memorie: 64 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 12 |
| Culoare | White |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
| Procent Baterie | 91 |