Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 11 |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | Service |
| Incarcator | Nu |
740,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 11 |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | Service |
| Incarcator | Nu |