Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | 17 Pro Max |
| Culoare | Orange |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Sigilat |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Plus Blue, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.590,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Black Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Buna
6.390,00 lei
Culoare: Orange
Memorie: 256 GB
Stare: Sigilat
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | 17 Pro Max |
| Culoare | Orange |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Sigilat |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |