Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | TAB A 2019 |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 32 GB |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Diagonala display | 8 INCH |
| Stare | Buna |
| Sistem de Operare | ANDROID |
| Tip conexiune | WiFi |
| Incarcator | Nu |
290,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | TAB A 2019 |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 32 GB |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Diagonala display | 8 INCH |
| Stare | Buna |
| Sistem de Operare | ANDROID |
| Tip conexiune | WiFi |
| Incarcator | Nu |