Informații suplimentare
| Brand | HUAWEI |
|---|---|
| Model | MEDIAPAD T3 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 16 GB |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Diagonala display | 10 INCH |
| Stare | Buna |
| Tip conexiune | WiFi |
| Incarcator | Nu |
220,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | HUAWEI |
|---|---|
| Model | MEDIAPAD T3 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 16 GB |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Diagonala display | 10 INCH |
| Stare | Buna |
| Tip conexiune | WiFi |
| Incarcator | Nu |