Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | NP750XFG |
| Culoare | Silver |
| Tip stocare | 120 SSD GB |
| Diagonala display | 15.6 INCH |
| Tip placa video | Integrata |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I3 1315U – 1.2 GHz |
| Incarcator | Da |
1.040,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | NP750XFG |
| Culoare | Silver |
| Tip stocare | 120 SSD GB |
| Diagonala display | 15.6 INCH |
| Tip placa video | Integrata |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I3 1315U – 1.2 GHz |
| Incarcator | Da |