Informații suplimentare
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | V15 G4 IRU |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB DDR5 |
| Stare | Ca nou |
| Model Procesor | INTEL I3-1315U – 1.2 GHz |
| Tehnologie Ecran | Ips |
| Model placa video | INTEL IRIS XE |
| Incarcator | Da |
970,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | V15 G4 IRU |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB DDR5 |
| Stare | Ca nou |
| Model Procesor | INTEL I3-1315U – 1.2 GHz |
| Tehnologie Ecran | Ips |
| Model placa video | INTEL IRIS XE |
| Incarcator | Da |