Informații suplimentare
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | THINKPAD T14 GEN 4 |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5-1345U 1.60 GHz |
| Model placa video | INTEL IRIS XE GRAPHICS |
| Incarcator | Da |
1.340,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | THINKPAD T14 GEN 4 |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5-1345U 1.60 GHz |
| Model placa video | INTEL IRIS XE GRAPHICS |
| Incarcator | Da |