Informații suplimentare
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | IDEAPAD 5 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 250 SSD GB |
| Diagonala display | 15.6 INCH |
| Tip placa video | Integrata |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5-1035G1 1.2 GHz |
| Incarcator | Da |
1.100,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | IDEAPAD 5 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 250 SSD GB |
| Diagonala display | 15.6 INCH |
| Tip placa video | Integrata |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5-1035G1 1.2 GHz |
| Incarcator | Da |