Informații suplimentare
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | 82VG |
| Culoare | ARGINTIU |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | AMD RYZEN 3 7320U WITH RADEON GRAPHICS 8 CPUS 2.4 GHz |
| Tehnologie Ecran | INTEL GRAPHICS |
| Model placa video | AMD RADEON GRAPHICS GRAPHICS |
| Incarcator | Da |













