Informații suplimentare
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | PROBOOK 450 G6 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 250 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5-8265 1.8 GHz |
| Model placa video | DA |
| Incarcator | Da |
Prețul inițial a fost: 640,00 lei.590,00 leiPrețul curent este: 590,00 lei.
Stoc epuizat
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | PROBOOK 450 G6 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 250 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5-8265 1.8 GHz |
| Model placa video | DA |
| Incarcator | Da |