Informații suplimentare
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ELITEBOOK 660 |
| Culoare | Grey |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Ca nou |
| Model Procesor | INTEL CORE ULTRA 5 – 135U |
| Tehnologie Ecran | 144Hz |
| Model placa video | INTEL IRIS XGRAPHICS, LPDDR4X 8 GB |
| Incarcator | Da |






-300x300.jpeg)




