Informații suplimentare
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 250 G6 Notebook PC |
| Culoare | GRAY |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5-7200U |
| Model placa video | INTEL HD Graphics Family |
| Incarcator | Da |
490,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 250 G6 Notebook PC |
| Culoare | GRAY |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5-7200U |
| Model placa video | INTEL HD Graphics Family |
| Incarcator | Da |