Informații suplimentare
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 22-C0XX |
| Culoare | Alb |
| Memorie interna | 1 TB |
| Tip stocare | SATA |
| Memorie RAM | 8 GB DDR3 |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | AMD A9-9425 2C+3G – 3.1 GHz |
| Model placa video | INTEL HD |
| Incarcator | Nu |
Prețul inițial a fost: 690,00 lei.630,00 leiPrețul curent este: 630,00 lei.
Stoc epuizat
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 22-C0XX |
| Culoare | Alb |
| Memorie interna | 1 TB |
| Tip stocare | SATA |
| Memorie RAM | 8 GB DDR3 |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | AMD A9-9425 2C+3G – 3.1 GHz |
| Model placa video | INTEL HD |
| Incarcator | Nu |