Informații suplimentare
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 15S |
| Memorie interna | 120 SSD GB |
| Diagonala display | 15.6 INCH |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I3-12151 1.2 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
Prețul inițial a fost: 650,00 lei.620,00 leiPrețul curent este: 620,00 lei.
Stoc epuizat
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 15S |
| Memorie interna | 120 SSD GB |
| Diagonala display | 15.6 INCH |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I3-12151 1.2 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |