Informații suplimentare
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Pro 14 Pc14250 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Ca nou |
| Model Procesor | Intel Ultra 7 265u 2.1 Ghz 14 Cpus |
| Model placa video | GRAFICA INTEGRATA INTEL |
| Incarcator | Da |
Laptop, Acer Nitro, N17c1, Intel R Core Tm I7 8750h, 8 Gb, Nvidia Geforce Gtx 1050, 256 Gb, Negru, Buna
980,00 lei
Laptop, Lenovo Thinkpad X1, 2 In 1, Gen 10, Aura Edition, 21q1s2sg00, Intel Core Ultra 7-255u, 32 Gb, Intel Graphics Family, 1 Tb, Gray, Ca nou
6.990,00 lei2.090,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Pro 14 Pc14250 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Ca nou |
| Model Procesor | Intel Ultra 7 265u 2.1 Ghz 14 Cpus |
| Model placa video | GRAFICA INTEGRATA INTEL |
| Incarcator | Da |