Informații suplimentare
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | ZENBOOK 14 |
| Culoare | Blue |
| Memorie interna | 1 TERRA |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I7-1051U 1.8 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |
1.400,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | ZENBOOK 14 |
| Culoare | Blue |
| Memorie interna | 1 TERRA |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I7-1051U 1.8 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |