Informații suplimentare
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | AN515 |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I7-GEN 7 |
| Tehnologie Ecran | 144Hz |
| Incarcator | Da |
920,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | AN515 |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I7-GEN 7 |
| Tehnologie Ecran | 144Hz |
| Incarcator | Da |