Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Macbook Neo |
| Culoare | GRAY |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Ca nou |
| Model Procesor | A18 Pro |
| Model placa video | A18 Pro |
| Incarcator | Da |
Laptop, Acer Nitro, N17c1, Intel R Core Tm I7 8750h, 8 Gb, Nvidia Geforce Gtx 1050, 256 Gb, Negru, Buna
980,00 lei
Laptop, Lenovo Thinkpad X1, 2 In 1, Gen 10, Aura Edition, 21q1s2sg00, Intel Core Ultra 7-255u, 32 Gb, Intel Graphics Family, 1 Tb, Gray, Ca nou
6.990,00 lei3.000,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Macbook Neo |
| Culoare | GRAY |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Ca nou |
| Model Procesor | A18 Pro |
| Model placa video | A18 Pro |
| Incarcator | Da |