Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MACBOOK AIR 13 2018 |
| Culoare | Silver |
| Memorie interna | 128 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB LPDDR 3 |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL I5 1.6 GHz |
| Tehnologie Ecran | RETINA |
| Incarcator | Da |
800,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MACBOOK AIR 13 2018 |
| Culoare | Silver |
| Memorie interna | 128 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB LPDDR 3 |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL I5 1.6 GHz |
| Tehnologie Ecran | RETINA |
| Incarcator | Da |